TEL +31 527 680800
ennlsv

Contact gegevens

 

Jansen Logistics B.V.
De Hors 1
8321 WS Urk
Holland
Tel: +31 527 680800
Fax: +31 527 680808
.
KvK nr.: 63653974
BTW nr.: NL855336237B01
IBAN nr.: NL04INGB0651250188
Swift code.: INGBNL2A

 

Directie

Tel: +31 527 -680801
E-mail: evert@jansentransport.nl

evert

Planning

Tel: +31 527 680800
E-mail: planning@jansentransport.nl
Voor al u vragen betreffende transport, mogelijkheden en tarieven kunt u terecht bij:

Jan Willem Jansen

Jan Willem Jansen
+31 (0)6 53 732 660
janwillem@jansentransport.nl

Jan Romkes

Jan Romkes
+31 (0)6 51 627 602
jan@jansentransport.nl

Albert Post

Albert Post
+31 (0)6 50 610 845
albert@jansentransport.nl

 

Expeditie

Tel: +31 527 680 804
E-mail: info@jansencoldstore.nl

Leen Wakker

Leen Wakker
+31 (0)6 53 280 261
leen@jansencoldstore.nl

Voorlader

.
.

Jan Ras

Jan Ras
+31 (0)6 53 561 262

Garage

Tel: +31 527 680803
E-mail: garage@jansentransport.nl

Arjan Jansen

Arjan Jansen
+31 (0)6 51 472 367
arjan@jansentransport.nl
Louw Korf
+31 (0)6 53 985 065

Administratie

Tel: +31 527 680801
E-mail: administratie@jansentransport.nl
Voor vragen omtrent facturen en betalingen kunt u terecht bij:

Alie van Lenten - Jansen

Alie van Lenten – Jansen
+31 (0)6 51 472 370
alie@jansentransport.nl

Janita van Urk - van den Berg

Janita van Urk – van den Berg
+31 (0)6 51 627 602
janita@jansentransport.nl

Lummie Kaptein - Jansen

Lummie Kaptein – Jansen
lummie@jansentransport.nl

Mop Jansen – de Wit – mop@jansentransport.nl


  • Jansen Logistics B.V.

    De Hors 1
    8321 WS Urk
    Holland
    Tel: +31 527 680800
    Fax: +31 527 680808
    info@jansentransport.nl
    www.jansentransport.nl